Wirtualny mecz towarzyski Granat Skarżysko - Star Starachowice. Wspieramy się nawzajem !

W związku z pandemią koronawirusa, wiele klubów  w tym również nasz ZKS Granat Skarżysko dosięgły duże kłopoty organizacyjne i finansowe. Wirus zaskoczył znienacka wszystkich. Wiele dziedzin życia zmaga się z różnymi ograniczeniami i problemami.. Kłopoty nie ominęły również klubów piłkarskich. 


- W związku z zaistniałą sytuacją wpływy do klubu zostały mocno ograniczone. Odczuwamy cięcia zarówno od naszych darczyńców jak  i sponsorów. Jako zarząd pracujemy na pełnych obrotach, staramy się by ograniczenia finansowe w jak najmniejszym stopniu przełożyły  się na funkcjonowanie klubu. Pomimo świadomości co do różnych społecznych potrzeb, zwracamy się do wszystkich którym dobro Granatu leży na sercu o wsparcie finansowe naszej działalności statutowej. Wszelkie nasze działania mają na celu przetrwanie trudnego okresu związanego z pandemią, a także zabezpieczenie losów naszego klubu na przeszłość. Kiedyś ten wirus minie, kiedyś zaczniemy grać i trenować. Pragniemy by po okresie pandemii klub powrócił do życia w jak najlepszej formie nie tylko sportowej ale również finansowej - czytamy na stronie zrzutka. pl 

Liczy się każde wsparcie.

 W jedności siła, wspierajmy razem jako trójkolorowa rodzina !


WSPIERAMY GRANAT SKARŻYSKO


Wirtualny mecz towarzyski!

Star Starachowice - Granat Skarżysko 


Okres pandemii daje nam wszystkim się we znaki. Wychodząc naprzeciw naszym kibicom ale też dając sobie szanse na wsparcie  został zorganizowany mecz wirtualny  pomiędzy Granatem Skarżysko i Starem Starachowice. 

Zabawa polega na tym, iż każda drużyn ma założone konto na profilu zrzutka.pl, na które kibice mogą wpłacać pieniądze, które będą przeznaczone na wsparcie działalności statutowych.

Wielokrotność kwoty 20 zł to gol.
Przykład: 4 wpłaty po 5 zł = gol , 1 wpłata 20 zł = gol, 1 wpłata 40 zł = 2 gole

Śmiało możemy określić ten mecz mianem meczu przyjaźni.  Zapraszamy do wspólnej zabawy.  Mecz potrwa do 11 maja a więc do czasu kiedy otrzymamy oficjalną informację co dalej z rozgrywkami.

Zachęcamy do wsparcia obu klubów!

STAR STARACHOWICE:
https://zrzutka.pl/z/wspieramy-star-starachowice

GRANAT SKARŻYSKO – KAMIENNA
http://zrzutka.pl/z/wspieramy-granat-skarzysko