Kamil Uciński: Zagraliśmy najlepszy dotychczas mecz tej rundy

Za nami pierwszy zwycięski mecz. „Trójkolorowi” pokonali na wyjedzie czwartą drużynę w tabeli GKS Rudki 2:0. Jednym z bohaterów spotkania był Kamil Uciński, który strzelił jedną z bramek. Kamil podzielił się z nami kilkoma spostrzeżeniami z meczu. Zaprasza również na  sobotnie starcie ze Starem Starachowice.
 
- Mecze z GKS Rudki zawsze były dla nas ciężkie, są to mecze pełne walki, zaangażowania i poświęcenia. Przed meczem odrobiliśmy lekcje, zespół trzymał się blisko siebie i każdy mógł liczyć na pomoc podczas spotkania. Odpowiednie przygotowanie, zaangażowanie i wzajemne zaufanie sprawiły, że gospodarze mieli bardzo małe szanse na stworzenie groźnej sytuacji. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa oraz uważam, że zagraliśmy najlepszy dotychczas mecz tej rundy. Myślę, że drużyna zasługuje na pochwały za serce, które zostawiliśmy na boisku – powiedział Kamil Uciński, strzelec pierwszej bramki w meczu z Rudkami.
 
- Dla mnie spotkania ze Starem są wyjątkowo fascynujące, ponieważ mimo wszystko są to derby, a atmosfera na stadionie i relacje między kibicami obu drużyn przypominają te na meczach towarzyskich – biorąc pod uwagę mecze derbowe na całym świecie jest to bardzo rzadki widok – zaznacza popularny „Utek”.
 
-  Przygotowania do meczu ruszają u nas pełną parą, jesteśmy bardzo zmotywowani i chcemy pokazać się z jeszcze lepszej strony niż w meczu z Rudkami, ponieważ to spotkanie jest dla nas tak samo ważne jak dla kibiców . Zapraszamy wszystkich na mecz – mówi Kamil Uciński.