Zostań piłkarzem Granatu Skarżysko

Zarząd MKS GRANAT zaprasza wszystkie dzieci i młodzież z terenu Skarżyska i okolic, urodzone w latach 2010, 2009, 2008 i 2007 do udziału w bezpłatnych treningach piłki nożnej organizowanych przez nasz Klub.

Aktualnie, oprócz drużyny seniorów, w naszych strukturach szkolimy dzieci i młodzież w kategoriach wiekowych: junior młodszy, trampkarz starszy, trampkarz młodszy, żak młodszy oraz stworzyliśmy grupę naborową pod szyldem „Piłkarskiego Przedszkola Granatu”.

W kolejnym sezonie do rywalizacji przystąpią juniorzy młodsi, trampkarze starsi, młodzicy starsi, żaczki i nadal rozwijać będziemy nasze Przedszkole.

Wiemy, że w mieście jest mnóstwo młodych, utalentowanych piłkarsko chłopców, którzy z różnych przyczyn zaprzestali uczestnictwa w treningach lub jeszcze ich nie podjęli i to właśnie do nich jest skierowane jest nasze zaproszenie.

Skarżysko posiada ogromne piłkarskie tradycje i dążymy do tego, aby odbudowywać je właśnie na bazie  pracy z lokalną młodzieżą tak, aby na przestrzeni najbliższych lat kibice przychodzący na spotkania ligowe drużyny seniorów mogli w jej szeregach oglądać jak najwięcej wychowanków.