Spotkanie wigilijne w Granacie

W Hotelu Komes w Skarżysku-Kamiennej odbyło się w piątek tradycyjne spotkanie wigilijne  Klubu Sportowego Granat Skarżysko. Przy wspólnym wigilijnym stole zasiedli: zawodnicy, trenerzy, działacze klubowi oraz przedstawiciele władz miasta i sponsorów. 
 
Wszystkich przybyłych na spotkanie przywitał prezes klubu Grzegorz Żuk. Tradycją wigilijnych spotkań jest inicjowanie przez Zenona Zepa wspólnej modlitwy, tak było i tym razem. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.
 
- Dla Granatu Skarżysko ten rok był bardzo dobry. Dziękuje wszystkim obecnym za wkład i zaangażowanie. Zawodnikom za walkę na boisku, sponsorom za to, że byli dla nas łaskawi, wszystkim sympatykom i przyjaciołom za to, że są z nami i nam pomagają - mówił Grzegorz Żuk, prezes Klubu. 
 
Prezes Żuk poinformował, że nowym wiceprezesem ds. organizacyjnych został Michał Kucewicz. 
 
- Wigilijne spotkania mają to do siebie,że są spotkaniami rodzinnymi. I tak też nasze spotkanie traktuje. Traktuje to jako spotkanie rodzinne, wszystkich tych dla których Granat jest ważny. Oby ten zbliżający się rok 2020 był również rokiem wypełnionym samymi sukcesami - podkreślał Grzegorz Żuk. 
 
Po oficjalnych wystąpieniach wszyscy zasiedli do stołu, w miłej i świątecznej atmosferze rozmawiano o przyszłości klubu. 
 
-Korzystając z okazji życzymy działaczom klubu, piłkarzom, kibicom i sympatykom Granatu Skarżysko Wesołych Świąt oraz upragnionego awansu do trzeciej ligi.
 

 
Zbyszek Biber (skarzysko24.pl)