Zwycięstwo w pierszym sparingu

W środę, 30 stycznia, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej . Podopieczni Dominika Rokity zmierzyli się z Orlętami Kielce. Spotkanie sparingowe zakończyło się wygraną Granatu 2:1, po bramkach Kamila Ucińskiego i Krzysztofa Rzeszowskiego.

Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem drużyny z Kielc 1:0. Pierwszą bramkę strzeliła drużyna z Kielc, pod koniec pierwszej połowy, w 44 minucie. Bramki dla drużyny Granatu strzelali Kamil Uciński po podaniu Krzysztofa Rzeszowskiego i Krzysztof Rzeszowski z rzutu karnego, który został podyktowany za faul na Kamilu Ucińskim.

Granat: Borgensztajn, Michalski, Wnukowski, Suwara, Spadło, Drożdżał, Płusa, Głowaczewski, Szyszka, Bartosiak, Rzeszowski, Uciński, Parszewski, Łubek, Stopiński Stefański, Wojna oraz pięciu testowanych zawodników.

W sobotę, 2 lutego, o godzinie 14.00, piłkarze Granatu rozegrają kolejny mecz kontrolny, tym razem zagrają z juniorami Juventy Starachowice.


Poniżej przedstawiamy plan sparingów:

NR

DRUŻYNA

TERMIN

DRUŻYNA

MIEJSCE

1.

Orlęta Kielce

1:2

Granat

Kielce

1.

Juventa Starachowice (Jun)

2.02.2019r.

Granat

Starachowice

2.

Centrum Radom

9.02.2019r.

Granat

Radom

3.

GKS Nowiny

13.02.2019r.

Granat

Nowiny

4.

Wierna Małogoszcz

16.02.2019r.

Granat

Nowiny

5.

Pilica Białobrzegi

23.02.2019r.

Granat

Radom

6.

Granat

2.03.2019r.
V runda Okręgowego Pucharu Polski

Wisła Sandomierz

SkarżyskoZbyszek Biber

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies