Wysokie zwycięstwo z juniorami Juventy

W sobotę, 2 lutego, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali drugi mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej, podopieczni trenera Dominika Rokity zmierzyli się w Starachowicach z juniorami Juventy Starachowice. Mecz zakończył się wysoką wygraną Granatu 1:5, cztery bramki w tym spotkaniu zdobył Kamil Uciński

Kolejnym mecz kontrolnym mają za sobą piłkarze Granatu Skarżysko, w sobotnie popołudnie spotkali się z juniorami Juventy Starachowice. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem trójkolorowych 1:0 po bramce Błażeja Millera w 31 minucie, który wykorzystał dośrodkowanie Pawła Suwary i strzałem głową pokonał bramkarza Juventy.

Kolejne bramki padły dopiero pod koniec drugiej połowy, dużą skutecznością popisał się Kamil Uciński, który strzelił cztery bramki. W 77 i 83. minucie trafiał do bramki rywali po podaniach Damiana Szyszki. W 86 i 89. minucie  przy bramkach asystował Krzysztof Rzeszowski. W 90. minucie gospodarze ustalili wynik spotkania na 1:5.

W sobotę, 9 lutego, Granat zagra kolejny mecz kontrolny, tym razem zagra z Centrum Radom.

Juventa Starachowice (Juniorzy) - Granat Skarżysko 1:5 (0:1)

0:1 Błażej Miller 31'
0:2 Kamil Uciński 77'
0:3 Kamil Uciński 83'
0:4 Kamil Uciński 86'
0:5 Kamil Uciński 89'
1:5 ??? 90'

Granat: Wnukowski - Głowaczewski, zaw. test, Drożdżał, Suwara, Bartosiak, Spadło, Dulęba, zaw. test., Rzeszowski, Miller oraz Michalski, Szyszka, Dulka, Płusa, Łubek, Wojna, test, Stefański, Uciński.

Zbyszek Biber (skarzysko24.pl), Foto: Łukasz Gruszczyński

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies