PILNE: Liga zawieszona do 9 kwietnia

Rozgrywki IV ligi oraz niższych klas rozgrywkowych seniorskich organizowane przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej zostają zawieszone na okres od dnia 20 marca 2021 r. do dnia 9 kwietnia 2021 r. - informuje Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach.
 
Zmiany w terminarzach IV ligi, klasy okręgowej oraz klasach A seniorów zostaną opublikowane w najbliższym czasie, po przeprowadzeniu konsultacji z Klubami i podjęciu stosownych decyzji przez Wydział Gier Świętokrzyskiego ZPN. - czytamy w komunikacie, który pojawił się dziś na stronie związku. 
 
Jak zaznacza Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach - rozgrywki III Ligi Grupa 4 będą kontynuowane zgodnie z terminarzem rozgrywek na rundę wiosenną sezonu 2020/2021.
 
Rozgrywki dziecięce i młodzieżowe rozpoczną się zgodnie z planowanym harmonogramem poszczególnych grup rozgrywkowych.

Runda wiosenna ruszyła  w weekend 13-14 marca.  Granat Skarżysko pokonał na wyjeździe Partyzanta Radoszyce 6:0, MKS Orlicz Suchedniów zremisował z Neptunem Końskie 1:1. W 21 kolejce spotkań podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka zmieli zagrać na własnym stadionie z Olimpią Pogoń Staszów. Drużyna z Suchedniowa miała zagrać z Łysicą Bodzentyn. Oba spotkania nie dojdą do skutku. 

Jeśli obostrzenia nie zostaną przedłużone rozgrywki IV ligi zostaną wznowione w weekend 10-11 kwietnia.  Granat Skarżysko zagra wtedy na wyjeździe z Nidą Pińczów, Orlicz Suchedniów podejmował będzie na własnym boisku GKS Nowiny.