Sponsorzy wspierający klub sportowy Granat:

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Menu główne

Start

Gościmy:

Terminarz i wyniki

 

Świętokrzyska Liga Okręgowa - sezon 2016/2017

1 kolejka   

2016-08-14 17:00 STAR Starachowice 2 - 0 WICHER Miedziana Góra
2016-08-14 17:30 LECHIA Strawczyn 2 - 4 KLIMONTOWIANKA Klimontów
2016-08-14 17:30 STAL Kunów 0 - 3 GRANAT Skarżysko Kamienna
2016-08-13 11:00 ZENIT Chmielnik 5 - 2 PIAST Stopnica
2016-08-13 11:00 SPARTA Dwikozy 0 - 0 GKS Nowiny
2016-08-13 11:00 LKS GRÓD Wiślica 1 - 1 GRÓD Ćmińsk
2016-08-13 12:00 ORLICZ Suchedniów 0 - 0 GKS Rudki
2016-08-13 17:00 KAMIENNA Brody 2 - 2 POLANIE Pierzchnica
 
Kolejka 2   
2016-08-21 17:00 GKS Rudki 0 - 3 GRANAT Skarżysko 
2016-08-21 17:00 GRÓD Ćmińsk 2 - 3 STAL Kunów
2016-08-21 17:00 POLANIE Pierzchnica 4 - 1 LKS GRÓD Wiślica
2016-08-21 17:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 - 0 SPARTA Dwikozy
2016-08-21 17:00 ORLICZ Suchedniów 1 - 1 ZENIT Chmielnik
2016-08-20 17:00 GKS Nowiny 0 - 0 KAMIENNA Brody
2016-08-20 17:00 STAR Starachowice 1 - 1 LECHIA Strawczyn
2016-08-20 17:00 PIAST Stopnica 3 - 0 WICHER Miedziana Góra
 
 Kolejka 3  
2016-08-31 17:00 STAL Kunów 4 - 2 POLANIE Pierzchnica
2016-08-24 17:00 ZENIT Chmielnik 7 - 0 GKS Rudki
2016-08-24 17:00 WICHER Miedziana Góra 1 - 2 ORLICZ Suchedniów
2016-08-24 17:00 LECHIA Strawczyn 3 - 2 PIAST Stopnica
2016-08-24 17:00 SPARTA Dwikozy 0 - 1 STAR Starachowice
2016-08-24 17:00 KAMIENNA Brody 1 - 1 KLIMONTOWIANKA Klimontów
2016-08-24 17:00 LKS GRÓD Wiślica 0 - 1 GKS Nowiny
2016-08-24 17:00 GRANAT Skarżysko  2 - 0 GRÓD Ćmińsk
 
Kolejka 4  
2016-08-28 14:00 PIAST Stopnica 0 - 5 SPARTA Dwikozy
2016-08-28 17:00 GKS Rudki 1 - 1 GRÓD Ćmińsk
2016-08-28 17:00 POLANIE Pierzchnica 2 - 1 GRANAT Skarżysko
2016-08-28 17:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów 3-0 LKS GRÓD Wiślica  
2016-08-28 17:00 ZENIT Chmielnik 2 - 1 WICHER Miedziana Góra
2016-08-27 17:00 GKS Nowiny 5 - 1 STAL Kunów
2016-08-27 17:00 STAR Starachowice 0 - 1 KAMIENNA Brody
2016-08-27 17:00 ORLICZ Suchedniów 6 - 1 LECHIA Strawczyn
 
Kolejka 5 
2016-09-04 16:00 WICHER Miedziana Góra 0 - 6 GKS Rudki
2016-09-04 16:00 LECHIA Strawczyn 0 - 0 ZENIT Chmielnik
2016-09-04 16:00 SPARTA Dwikozy 2 - 1 ORLICZ Suchedniów
2016-09-04 16:00 KAMIENNA Brody 3 - 0 PIAST Stopnica
2016-09-04 16:00 LKS GRÓD Wiślica 2 - 2 STAR Starachowice
2016-09-04 16:00 GRANAT Skarżysko
2 - 0 GKS Nowiny
2016-09-04 16:00 GRÓD Ćmińsk 3 - 6 POLANIE Pierzchnica
2016-09-03 13:00 STAL Kunów 1 - 2 KLIMONTOWIANKA Klimontów
 
 Kolejka 6   
2016-09-11 16:00 GKS Rudki 2 - 0 POLANIE Pierzchnica
2016-09-11 16:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów 0 - 3 GRANAT Skarżysko 
2016-09-11 16:00 ORLICZ Suchedniów 1 - 2 KAMIENNA Brody
2016-09-11 16:00 ZENIT Chmielnik 0 - 3 SPARTA Dwikozy
2016-09-11 16:00 WICHER Miedziana Góra 3 - 4 LECHIA Strawczyn
2016-09-10 16:00 GKS Nowiny 1 - 0 GRÓD Ćmińsk
2016-09-10 16:00 STAR Starachowice 1 - 0 STAL Kunów
2016-09-10 16:00 PIAST Stopnica 1 - 1 LKS GRÓD Wiślica

Kolejka 7 
2016-09-18 16:00 LECHIA Strawczyn 2 - 2 GKS Rudki
2016-09-18 16:00 SPARTA Dwikozy 3 - 1 WICHER Miedziana Góra
2016-09-18 16:00 STAL Kunów 0 - 1 PIAST Stopnica
2016-09-18 16:00 GRANAT Skarżysko
3 - 1 STAR Starachowice
2016-09-18 16:00 GRÓD Ćmińsk 1 - 1 KLIMONTOWIANKA Klimontów
2016-09-18 16:00 POLANIE Pierzchnica 1 - 5 GKS Nowiny
2016-09-17 14:00 KAMIENNA Brody 4 - 0 ZENIT Chmielnik
2016-09-17 16:00 LKS GRÓD Wiślica 1 - 0

ORLICZ Suchedniów


Kolejka 8  
2016-09-25 16:00 GKS Rudki 2 - 1 GKS Nowiny
2016-09-25 16:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów 1 - 0 POLANIE Pierzchnica
2016-09-25 16:00 ORLICZ Suchedniów 1 - 2 STAL Kunów
2016-09-25 16:00 ZENIT Chmielnik 2 - 1 LKS GRÓD Wiślica
2016-09-25 16:00 WICHER Miedziana Góra 0 - 4 KAMIENNA Brody
2016-09-24 11:00 LECHIA Strawczyn 0 - 3 SPARTA Dwikozy
2016-09-24 16:00 STAR Starachowice 2 - 0 GRÓD Ćmińsk
2016-09-24 16:00 PIAST Stopnica 1 - 1 GRANAT Skarżysko 
 
Kolejka 9  
2016-10-02 15:00 SPARTA Dwikozy 1-1 GKS Rudki  
2016-10-02 15:00 KAMIENNA Brody 5-3 LECHIA Strawczyn  
2016-10-02 15:00 STAL Kunów 0-1 ZENIT Chmielnik  
2016-10-02 15:00 GRANAT Skarżysko   1-0 ORLICZ Suchedniów  
2016-10-02 15:00 GRÓD Ćmińsk 0-2 PIAST Stopnica  
2016-10-02 15:00 POLANIE Pierzchnica 3-3 STAR Starachowice  
2016-10-01 15:00 LKS GRÓD Wiślica 4-1 WICHER Miedziana Góra  
2016-10-01 15:00 GKS Nowiny 3-1 KLIMONTOWIANKA Klimontów  
 
 
Kolejka 10  
2016-10-09 15:00 GKS Rudki 0-0 KLIMONTOWIANKA Klimontów  
2016-10-09 15:00 ORLICZ Suchedniów 4-0 GRÓD Ćmińsk  
2016-10-09 15:00 ZENIT Chmielnik 1-1
GRANAT Skarżysko
 
2016-10-09 15:00 WICHER Miedziana Góra 1-8 STAL Kunów  
2016-10-09 15:00 LECHIA Strawczyn 3-2 LKS GRÓD Wiślica  
2016-10-09 15:00 SPARTA Dwikozy 0-0 KAMIENNA Brody  
2016-10-08 13:00 STAR Starachowice 2-2 GKS Nowiny  
2016-10-08 15:00 PIAST Stopnica 2-2 POLANIE Pierzchnica  
 
 
 Kolejka 11 
2016-10-16 15:00 GRÓD Ćmińsk 0-0 ZENIT Chmielnik  
2016-10-16 15:00 POLANIE Pierzchnica 3-1 ORLICZ Suchedniów  
2016-10-16 15:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów 0-2
STAR Starachowice  
2016-10-16 15:00 KAMIENNA Brody 2-0
GKS Rudki  
2016-10-16 15:00 LKS GRÓD Wiślica 1-0
SPARTA Dwikozy  
2016-10-16 15:00 STAL Kunów 0-1
LECHIA Strawczyn  
2016-10-16 15:00 GRANAT Skarżysko
1-0
WICHER Miedziana Góra  
2016-10-15 15:00 GKS Nowiny 2:1 PIAST Stopnica  

Kolejka 12  
2016-10-23 14:00 GKS Rudki - STAR Starachowice  
2016-10-23 14:00 ORLICZ Suchedniów - GKS Nowiny  
2016-10-23 14:00 ZENIT Chmielnik - POLANIE Pierzchnica  
2016-10-23 14:00 WICHER Miedziana Góra - GRÓD Ćmińsk  
2016-10-23 14:00 LECHIA Strawczyn - GRANAT Skarżysko
 
2016-10-23 14:00 SPARTA Dwikozy - STAL Kunów  
2016-10-23 14:00 KAMIENNA Brody - LKS GRÓD Wiślica  
2016-10-22 14:00 PIAST Stopnica - KLIMONTOWIANKA Klimontów  

Kolejka 13 
2016-10-30 13:00 LKS GRÓD Wiślica - GKS Rudki  
2016-10-30 13:00 STAL Kunów - KAMIENNA Brody  
2016-10-29 13:00 GRANAT Skarżysko   - SPARTA Dwikozy  
2016-10-30 13:00 GRÓD Ćmińsk - LECHIA Strawczyn  
2016-10-30 13:00 POLANIE Pierzchnica - WICHER Miedziana Góra  
2016-10-30 13:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - ORLICZ Suchedniów  
2016-10-29 14:00 GKS Nowiny - ZENIT Chmielnik  
2016-10-29 14:00 STAR Starachowice - PIAST Stopnica  

Kolejka 14  
2016-11-06 13:00 GKS Rudki - PIAST Stopnica  
2016-11-06 13:00 ORLICZ Suchedniów - STAR Starachowice  
2016-11-06 13:00 ZENIT Chmielnik - KLIMONTOWIANKA Klimontów  
2016-11-06 13:00 WICHER Miedziana Góra - GKS Nowiny  
2016-11-06 13:00 LECHIA Strawczyn - POLANIE Pierzchnica  
2016-11-06 13:00 SPARTA Dwikozy - GRÓD Ćmińsk  
2016-11-06 13:00 KAMIENNA Brody - GRANAT Skarżysko 
 
2016-11-06 13:00 LKS GRÓD Wiślica - STAL Kunów  

Kolejka 15 
2016-11-13 13:00 STAL Kunów - GKS Rudki  
2016-11-13 13:00 GRANAT Skarżysko  - LKS GRÓD Wiślica  
2016-11-13 13:00 GRÓD Ćmińsk - KAMIENNA Brody  
2016-11-13 13:00 POLANIE Pierzchnica - SPARTA Dwikozy  
2016-11-13 13:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - WICHER Miedziana Góra  
2016-11-12 13:00 GKS Nowiny - LECHIA Strawczyn  
2016-11-12 13:00 STAR Starachowice - ZENIT Chmielnik  
2016-11-12 13:00 PIAST Stopnica - ORLICZ Suchedniów  
Komentarze

You must javascript enabled to use this form

4.08.2012 Granat rozegra na własnym stadionie sparing z ekstraklasowym Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Napisał LAKI, dzień 06/29/2012 o 13:17

 1 
Strona 1 z 1 ( 1 Komentarze )

Musisz się zalogować.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Aktualności

Porażka Granatu z Bronią Radom

Aktualności/ | Redakcja

W sobotę 18 lutego, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali czwarty mecz sparingowym w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej, rywalem skarżyskiej drużyny był lider radomskiej IV ligi Broń Radom, mecz zakończył się zwycięstwem Broni 3:0.

Czytaj więcej...

Wysokie zwycięstwo w pierwszym sparingu

Aktualności/ | Redakcja

W swoim pierwszym sparingu tej zimy rozegranym w Ostrowcu Świętokrzyskim piłkarze Granatu pokonali KSZO Junior Starszy Ostrowiec Świętokrzyski 5:1. Bramki dla naszego zespołu strzelili: testowany zawodnik (23'), Artur Kuliński (45'), Krzysztof Rzeszowski (50'), dwie Mateusz Łukasiewicz (58' i 80').

Czytaj więcej...
 

Sparingi
KSZO Ostrowiec (Junior)
1:5
Granat
Skaryszewianka Skaryszew

4:1

Granat
Oskar Przysucha
1:0
Granat
Broń  Radom
3:0
Granat
Polonia Iłża
22.02
Granat
Broń  Radom(Junior)
25.02
Granat
Zamłynie Radom
1.03
Granat
Szydłowianka Szydłowiec
4.03
Granat
Orlęta Kielce
11.03
Granat

Zapraszamy na strony:

granat98.jpg
granat99.jpg

Transfery w Granacie

PRZYCHODZĄ
 przyszli.gif

  Mariusz Arczewski - trener

 przyszli.gif

Artur Polakowski

(Gród Ćmińsk)

 przyszli.gif

Mateusz Łukasiewicz (Gród Ćmińsk)         

 przyszli.gif      
 przyszli.gif  
 przyszli.gif  
 przyszli.gif  
ODCHODZĄ
odeszli.gif
Trener Jerzy Rot
(koniec umowy)
odeszli.gif
Damian Gardynik
 
odeszli.gif

 Przemysław Gnat

(Szydłowianka Szydłowiec)

odeszli.gif
 Patryk Zygmunt

(Podgórze Kraków)

odeszli.gif
 
odeszli.gif
 
KONTUZJE
kont.png
  
kont.png
 
kont.png