Mecz z Wierną Małogoszcz przeniesiony do Nowin


Zaplanowany na najbliższą sobotę  mecz na Rejowie w ramach 19 kolejki Hummel IV ligi pomiędzy Granatem Skarżysko a Wierną Małogoszcz zostaje przeniesiony na sztuczne boisko w Nowinach.


Niestety ze względu na nie korzystne warunki atmosferyczne w ostatnich dniach oraz zapowiadane dalsze opady boisko na stadionie Granatu, na dzień dzisiejszy jest bardzo grząskie (woda po kostki) i nie ma możliwości przygotowania go do meczu (wałowanie).
 
W związku z brakiem pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią w Skarżysku, klub jest zmuszony przenieść mecz,  miejscem rozegrania spotkania będą Nowiny ul. Perłowa 1. Mecz odbędzie się w sobotę o godz 13:30.


Decyzja o zmianie lokalizacji meczu a nie terminu jego rozegrania, jest podyktowana tym iż mamy już przełożone spotkanie ze Spartakusem. Za chwilę dojdzie Okręgowy puchar grany w środku tygodnia i przy tym gdzie większość naszych zawodników na tygodniu normalnie pracuje bądź się uczy. Intensywność tych meczy mogła by być dla klubu nie do udźwignięcia.