Mały, jesteś Wielki. Dziękujemy !!!

Mecz z Pogonią Staszów był ostatnim spotkaniem, w którym  Marcin Kołodziejczyk poprowadził zespól Granatu w roli trenera. Popularny „Mały” z powodów osobistych zrezygnował z prowadzenia „trójkolorowych”. 
 
Po ostatnim gwizdku sędziego piłkarze, kibice oraz Zarząd klubu podziękowali Marcinowi Kołodziejczykowi za ponad 2 lata pracy na ławce trenerskiej. Zawodnicy zrobili „Małemu” szpaler, po czym kierownik drużyny Andrzej Jedlikowski w imieniu całej drużyny wręczył trenerowi pamiątkową statuetkę. Później podziękowania złożyli kibice Granatu. Na koniec podziękował Zarząd Klubu Grzegorz Żuk, Michał Kucewicz, Jan Bańcyrowski oraz Rafał Gołofit, dyrektor klubu.
 
Marcin Kołodziejczyk w roli zawodnika, grającego trenera i samodzielnego trenera pierwszego zespołu spędził w naszym klubie wiele sezonów. Jako zawodnik rozegrał 208 meczów zdobywając w nich 87 bramek.  W roli trenera jego bilans ogółem to 87 meczów z czego 66 to oficjalne spotkania ligowe.
 
- Odchodzę  z przyczyn osobistych, nie chciałbym rozwijać tego wątku, zostawiam go dla najbliższych. Chciałbym podziękować zarządowi z Grzegorzem Żukiem na czele. Tak naprawdę kończąc przygodę z piłką w Granacie dostałem szansę podjęcia pierwszej swojej trenerskiej pracy w tak mocnym zespole jak Granat Skarżysko. Dziękuje za tą szansę, miałem tutaj bardzo dobre warunki jeśli chodzi wsparcie zarządu. Miałem niesamowity zespół przez te dwa i pól roku. Zawodnicy, którzy przewijali się przez ten okres naprawdę dawali radę. Z sezonu na sezon robiliśmy progres, miejscem w tabeli czy finałem pucharu, co jest niesamowitym wyczynem i na dzień dzisiejszy jesteśmy drugą siłą w czwartej lidze – powiedział Marcin Kołodziejczyk.
 
Dziękujemy Marcinie za nieoceniony wkład w rozwój klubu, pielęgnowanie zasad fair play wśród zawodników oraz wzorową postawę jako piłkarz i trener . Życzymy dalszych zawodowych oraz osobistych sukcesów.