150 mecz „Utka” w barwach Granatu

Kamil swoją przygodę z piłką rozpoczął w młodzieżowych drużynach Granatu. Jego pierwszymi trenerami byli Rafał Sokołowski i Dariusz Kasprzyk. W naszym klubie Kamil występował od sezonu 2011/12 do 2016/17 (jesień). Następnie został wypatrzony przez skautów Korony Kielce i w sezonie 2016/17 (wiosna) występował na zasadach wypożyczenia w kieleckim klubie. Jesienią 2017 roku „Utek” wraca do naszego klubu i świetnie wywiązuje się z roli młodzieżowca. W 31 meczach zdobywa 11 bramek i jest jednym z współautorów awansu do IV ligi.

W kolejnych dwóch sezonach wywalczył sobie miejsce pierwszej 11 Granatu. Na czwarto ligowych boiskach w latach 2018-2020 jest autorem 24 trafień dla skarżyskiej jedenastki. W sezonie 2022/21 Kamil podejmuje decyzję o odejściu z klubu z Rejowa i przenosi się do Łysicy Bodzentyn. W barwach klubu z Bodzentyna ośmiokrotnie wpisuje się na listę strzelców rozgrywając 18 spotkań.

Na szczęście dla wszystkich romans Kamila z klubem z Bodzentyna trwa zaledwie pół roku. Wiosną sezonu 2020/21 Kamil wraca w szeregi trójkolorowych. Jeszcze w tym sezonie w 15 spotkaniach notuje 5 trafień.
Najbardziej udanym sezonem w dotychczasowej przygodzie tego młodego piłkarza jest sezon 2021/22, w 38 spotkaniach ligowych oraz okręgowego pucharu Polski zdobywa 17 bramek.

Zarząd klubu życzy Kamilowi przy okazji jego jubileuszowego spotkania wielu sezonów w Granacie i jeszcze większej ilości bramek i asyst w trójkolorowych barwach.