Cenny remis Granatu z rezerwami Korony Kielce

W 26. kolejce spotkań Hummel IV ligi piłkarze Granatu Skarżysko zmierzyli się na wyjeździe z wiceliderem Koroną II Kielce. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów po remisie 2:2.
 
Jeden punkt przywieźli piłkarze Granatu Skarżysko z trudnego terenu w Kielcach. Spotkanie z drugą drużyną kieleckiej Korony źle rozpoczęło się dla podopiecznych trenera Marcina Kołodziejczyka, już w 10. minucie Karol Turek dał prowadzenie gospodarzom. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Korony.
 
Sześć minut po wznowieniu gry Granat wyrównał stan spotkania po trafieniu Bartosza Sota. Niestety pięć minut później gospodarze ponownie objęli prowadzeniu po bramce Jakuba Rubusa. W 63. minucie Adrian Uniat doprowadził do remisu. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padało.
 
- Cieszymy się bardzo z tego jednego punktu na trudnym terenie w Kielcach z Koroną, która do samego końca będzie walczyć o awans do trzeciej ligi. Dzisiaj zagraliśmy jak równy z równym. Pierwsza połowa dla Korony, druga zdecydowanie na naszą korzyść. Stworzyliśmy sobie bardzo dobre sytuacje na naszą korzyść. Mogliśmy nawet wygrać, pod koniec meczu mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje, które powinniśmy zamienić na bramkę. Szkoda bo na wyciągnięcie ręki mieliśmy trzy punkty. Z remisu jesteśmy zadowoleni, szanujemy ten punkt zdobyty na trudnym terenie- powiedział Marcin Kołodziejczyk, 
 
W 27. Kolejce spotkań odbędą się 53. derby powiatu skarżyskiego, Granat podejmował będzie u siebie MKS Orlicz Suchedniów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 7 maja, o godz. 17.00
 
Korona II Kielce – Granat Skarżysko 2:2 (1:0)
 
1:0 Karol Turek 10
1:1 Bartosz Sot 51
2:1 Jakub Rybus 56
2:2 Adrian Uniat 63
 
Granat: Patyk Sieczka - Oskar Gwóźdź, Bartosz Styczyński, Adrian Bednarski (56. Jakub Hińcza), Karol Dudzik – Filip Kaczmarski (46. Jakub Hińcza), Adrian Uniat (82. Dawid Płatek), Wiktor Bartoszek (46. Kacper Gładyś) , Kamil Uciński – Bartosz Sot. Trener Marcin Kołodziejczyk.