Wygrana z Drogowcem Jedlińsk w ostatnim meczu kontrolnym

W sobotę, 26 lutego, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali ostatni mecz kontrolny w okresie przygotowawczym, rywalem skarżyskiej drużyny był zespół Drogowiec Jedlińsk. Mecz zakończył się zwycięstwem „trójkolorowych” 4:2.
 
Po pierwszej połowie drużyna Drogowca prowadziła 2:0. Podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka odrobiła starty z nawiązką w drugiej połowie. Po dwie bramki strzelili Bartosz Sot i Błażej Miller.
 
- Do ostatniego meczu przed meczem pucharowym przystąpiliśmy mocno osłabieni. Nie było Kamila Ucińskiego, Oskara Gwóźdźa, Kuby Hińczy, do zdrowia wracają Kuba Gurski i Przemek Michalski. Dzisiaj musieliśmy wzmocnić zespół trzema zawodnikami z rocznika 2005. Mimo osłabienia wygraliśmy ostatni test przed meczem pucharowym, który gramy za tydzień – zaznaczał Marcin Kołodziejczyk, trener Granatu Skarżysko. 
 
Drogowiec Jedlińsk – Granat Skarżysko-Kamienna 2:4 (2:0)
 
Bramki dla Granatu: Bartosz Sot 47,77, Błażej Miller 82, 84
 
Granat: Sieczka - Suwara, Styczyński, Bednarski, Dudzik - zaw. testowany, Uniat, Papros, Bartoszek, Gładyś, Sot oraz O.Świtoń, A. Świtoń, Pluta, Miller. Trener Marcin Kołodziejczyk.
 
W sobotę, 5 marca, Granat zagra w Okręgowym Pucharze Polski z Alitem Ożarów. Spotkanie najprawdopodobniej odbędzie się na sztucznym boisku w Łagowie. Początek godz. 13.00.