Grzela, Hińcza i Bartoszek nowymi zawodnikami Granatu

Kacper Grzela, Jakub Hińcza i Wiktor Bartoszek, to nowi zawodnicy Granatu Skarżysko-Kamienna, którzy dołączyli do zespołu w trakcie przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2021/22. Do inauguracji rozgrywek dzieli nas już tylko kilkanaście dni (liga ruszy 14-15 sierpnia).

Trwają ostatnie ruchy kadrowe w zespole Granatu. Z klubu odeszło kilku zawodników, a w ich miejsce pojawili się nowi piłkarze. Jesienią w klubie z Rejowa nie zobaczymy Krzysztofa Rzeszowskiego, który odszedł do Orlicza Suchedniów. Dużą stratą jest odejście Tomasza Bartosiaka, który spróbuje swoich sił w trzecioligowej Broni Radom. Dawid Bliski zrezygnował w gry.

Nowymi zawodnikami są Kacper Grzela, wychowanek Korony Kielce, który ostatnio grał w ŁKS Probudex Łagów. Jakub Hińcza, który przeszedł do nas z GKS Nowiny oraz Wiktor Bartoszek, nowy nabytek z drużyny Orlęta Kielce. W kręgu zainteresowań jest Mateusz Brzoza, zawodnik SMS Łódź, wychowanek Rodziny Kielce.

Trener Marcin Kołodziejczyk będzie miał do dyspozycji młodych wychowanków, którzy już w poprzednim sezonie trenowali z pierwszą drużyną. Oprócz niech z wypożyczenia z Juventy Starachowice wrócił Maksymilian Bator. Z drużyną trenuje też Jakub Gluza, wychowanek.

- Wcześniej grałem w koronie i w GKS Nowiny. Ostatnimi czasy interesuje się przygotowaniem motorycznym i treningiem siłowym, a w wolnych chwilach lubię grać ze znajomymi na konsoli, lubię oglądać ligę hiszpańska i Formułę 1 – mówi o sobie Jakub Hińcza,

- Jestem wychowankiem Korony Kielce, z której odszedłem do Legii Warszawa wieku 16 lat. Później kontynuowałem grę w takich klubach jak GKS Bełchatów, GKS Nowiny i ostatnio 3-ligowy ŁKSProbudex Łagów – zaznacza Kacper Grzela.

- Zainteresowania to oczywiście sport, filmy, spędzanie wolnego czasu ze znajomymi, wszelkiego rodzaju wycieczki i zwiedzanie nowych miejsc — dodaje Kacper.
 
Kacper  Grzela 

Wiktor Bartoszek 

Jakub Hińcza