Sparingowa porażka z Pilicą Białobrzegi

Pilica Białobrzegi to kolejny sparingpartner Granatu Skarżysko, właśnie z tym rywalem zmierzyli się podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka w środowe popołudnie. Mecz kontrolny z czwartoligowcem zakończył się zwycięstwem Pilicy 5:2.

Mecz rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Białobrzegach, jednak boisko było pokryte śniegiem, co znacznie utrudniało grę. Spotkanie sparingowe lepiej rozpoczęli piłkarze Granatu, którzy już w 3 minucie objęli prowadzenie po trafieniu Kamila Ucińskiego, który wrócił po wypożyczeniu z Łysicy Bodzentyn. W 17 minucie Pilica doprowadziła do wyrównania. W 23 i 24 minucie gospodarze strzeli kolejne dwie bramki i prowadzili już 3:1. W 25 minucie w polu karnym faulowany był Błażej Miller, rzut karny na bramkę zamienił Tomasz Bartosiak.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:2 dla Pilicy.

W 60 minucie gospodarze podwyższyli stan meczu ma 4:2. trzy minuty później padła piąta bramka dla gospodarzy, Pilica Białobrzegi pokonała Granat Skarżysko 5:2.

W kolejnym meczu kontrolnym Granat zmierzy się z Wierną Małogoszcza (13 lutego).

Pilica Białobrzegi – Granat Skarżysko 5:2 (3:2)

Bramki dla Granatu: Kamil Uciński ‘3, Tomasz Bartosiak ’25 (z karnego)

Granat: Sieczka (46. Strzelec) – Gwóźdź (46. Głowaczewski), Bednarski (68, Gwóźdź), Boruch, Dudzik (62. Stopiński)– Bartosiak, Szewczyk, Rzeszowski, Kołodziejczyk (46.Gurski), Uciński (46. Parszewski), Miller