Wysokie zwycięstwo Granatu w pierwszym meczu kontrolnym

W sobotę, 6 lutego, piłkarze Granat Skarżysko rozegrali pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek IV ligi. Rywalem „trójkolorowych” była drużyna Kamienna Brody, mecz sparingowy zakończył się zwycięstwem Granatu 7:0.

Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Starachowicach, Rywalem podopiecznych Marcina Kołodziejczyka była drużyna Kamienna Brody (świętokrzyska klasa okręgowa). Po pierwszej połowie mecz Granat prowadził już 3:0, w drugiej połowie dołożył kolejne bramki i mecz zakończył się wysoką wygraną skarżyskiej drużyny.

Kamienna Brody - Granat Skarżysko 0:7 (0:3)

Bramki dla Granatu: Bartosz Sot 2, Kamil Uciński 2, Jakub Gurski, Tomasz Bartosiak, Mateusz Stopiński,

Granat: Testowany-Gwóźdź Bednarski, Boruch, Dudzik - Bartosiak, Szewczyk, Rzeszowski, Krzymienski - Gurski, Sot oraz Strzelec-Głowaczewski, Stopiński, Papros, Uciński, Kołodziejczyk