Pewna wygrana z Victorią Mniów i awans do kolejnej rundy OPP

We wtorek, 20 października, piłkarze Granatu Skarżysko w ramach 4. Rundy Okręgowego Pucharu Polski zmierzyli się z Victorią Mniów. Do piątej rundy awansowali podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka, którzy robili rywali 4:0. Hattrickiem w tym spotkaniu popisał się Tomasz Bartosiak.

Granat Skarżysko rozpoczął przygodę z Pucharem Polski od efektywnego zwycięstwa nad zespołem Vitorii Mniów, który na co dzień rywalizuje w A klasie. Po pierwszych 45 minutach ‘trójkolorowi” prowadzili 1:0 po trafieniu Tomasza Bartosiaka. Zaraz w wznowieniu gry ponowie Bartosiak wpisał się na listę strzelców. W 58 minucie było już 3:0 po bramce Bartłomieja Paprosa. Wynik spotkaniu ustalił Tomasz Bartosiak w 81 minucie.

Victoria Mniów – Granat Skarżysko 0:4 (0:1)

1:0 Tomasz Bartosiak ‘11
2:0 Tomasz Bartosiak ‘46
3:0 Bartłomiej Papros ‘58
4:0 Tomasz Bartosiak ‘81

Granat: Sieczka – Głowaczewski, Szewczyk, Kędra, Boruch - Wasik, Papros (60. Dudzik), Gładyś (60. Gurski) – Rzeszowski (70. Gwóźdź), Bartosiak.