Marcin Kołodziejczyk nowym trenerem Granatu!

Były piłkarz Granatu Skarżysko Marcin Kołodziejczyk został we wtorek trenerem pierwszej drużyny seniorów. Zastąpi na tym stanowisku zdymisjonowanego w niedzielę Piotra Dejworka.

 
Marcin Kołodziejczyk to osoba dobrze znana kibicom w Skarżysku. Ma 34 lata i występował na pozycji pomocnika (ostatnio w GKS Nowiny).  W swojej karierze zawodniczej wychowanek Korony Kielce przez osiem sezonów z sukcesami reprezentował barwy skarżyskiego Granatu. Ostatnio w sezonie 2019/2020. Teraz popularny "Mały" wraca w charakterze trenera pierwszego zespołu. Zadanie nie będzie miał łatwe, bo po trzech porażkach z rzędu Granat znajduje się w dołku i już na wstępie trzeba będzie wstrząsnąć zespołem. Wierzymy jednak, że Marcin Kołodziejczyk poradzi sobie w tej roli dobrze. Jest nawet szansa, że w razie potrzeby "Małego" zobaczymy ponownie na boisku w barwach Granatu. 
 
Życzymy samych sukcesów w roli trenera.
 
Redakcja

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies