Remis Granatu w drugim meczu sparingowym

W środę, 25 lipca,  piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali drugie spotkanie sparingowe. Rywalem skarżyskiej drużyny był MKS Zdój Busko - Zdój. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Jedyną bramką dla "trójkolorowych" zdobył Bartosz Styczyński.

Przygotowujący się do rozgrywek czwartoligowych piłkarze Granatu rozegrali drugi sparing tego lata. Przeciwnikiem "trójkolorowych" był zespół MKS Zdrój Busko-Zdój występujący w świętokrzyskiej IV lidze. Spotkanie jak na sparing było dobrym widowiskiem, obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych. Jaki pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, w 67. minucie Bartosz Styczyński strzałem głową pokonał bramkarza gości. Dziesięć minut później wyrównał Maciej Rubus.

W okresie przygotowawczym zespół ze Skarżyska rozegra jeszcze dwa spotkania sparingowe- najbliższe odbędzie się już w sobotę, 28 lipca, na stadionie Granatu. Przeciwnikiem Granatu będzie drużyna Oskar Przysucha. Mecz rozpocznie się o godzinie 11.30.

Granat Skarżysko - MKS Zdrój Busko Zdrój 1:1 (0:0)

1:0 Bartosz Styczyński 67'
1:1 Maciej Rubus 77'

Granat: Michalski - test.zawodnik, Styczyński, Drożdżał, test.zawodnik, Szyszka, Wojna, Kołodziejczyk, test.zawodnik, Rzeszowski, Miller oraz Borowiec, Gładyś, Dulęba, Suwara, Stopiński, Łubek, Rogoziński, M. Grzejszczyk.

Rozgrywki ligowe na czwartoligowych boiskach rozpoczną się w weekend 11-12 sierpnia. Pierwszym rywalem Granatu w lidze będzie MKS Zdrój Busko - Zdrój.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies